KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17412072

nr 1741 2072

Nils G Stenqvist

(1934-2005), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 1999, Kolorerad, 15,5x11 cm, yttermått inklusive ram: 49x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 november 2025
kl 19:41:43

  • Tema
  • 17 nov

Nils G Stenqvist

Läs mer om Nils G Stenqvist